Duyurular
Anasayfa » Haber/Duyuru » YTÜDAK Kaya Tırmanış Eğitimleri

YTÜDAK Kaya Tırmanış Eğitimleri

YTÜDAK Kaya Tırmanış Eğitimleri başlıyor, dağcılığa başlamak için en güzel nedenlerden biri olan kaya tırmanışını doğru yerde öğrenmek istiyorsanız, 30 Mart 2011, Çarşamba günü YTÜ Yıldız Kampüsü C Blok Konferans salonunda saat 19:30’da yapılacak olan tanışma toplantısı ve dia gösterisine bekliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Soru: Kulüp Eğitimlerine katılmak için Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi mi olmam gerekir?

Cevap: Hayır, bunun bizim için hiçbir önemi yok herhangi bir üniversite öğrencisi olman veya öğrenci olmaman bizim için önemli değil, dağcılık öğrenmek istiyor ve ilgi duyuyorsan seni aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Soru: Dersler Ne zaman, Nerede olacak?

Cevap: Derslerimiz Teorik ve Pratik olarak verilmektedir. Teorik eğitimler okulun bize gösterdiği sınıflarda, salı günleri saat 19:00′da verilir. Pratik eğitimler ise kabaca belli olan takvime göre verilmektedir. Ancak çoğunluğa göre bu tarihler değiştirilebilir. (Genelde haftasonu, Bayram tatillerinde gerçekleştirilir.)

Soru: Derslere devam zorunluluğu var mıdır?

Cevap: Teorik derslere %70 devam zorunluluğu vardır. Pratik eğitimlere ise iki pratik faaliyete üst üste katılmazsanız, bundan sonraki pratik eğitimlere alınmazsınız, ancak isterseniz teorik eğitimlere devam edebilirsiniz.

Soru: Eğitim ücretli midir?

Cevap: Burası öğrenci kulübüdür, herhangi bir eğitmenlik ücreti talep etmiyoruz, eğitim veren arkadaşlar bu işi gönüllü olarak yapmaktadır. Ancak okulun öngördüğü düşük bir kayıt ücreti vardır. Ayrıca bireysel alımı zor olan teknik malzemelerin bakımı ve yenilenmesi için  2 ayda bir olmak üzere yine düşük bir aidat alınmaktadır. Bunun dışında faaliyete giderken araç kiranlandığı durumda yol parasını paylaşmaktayız.

İletişim:

Başkan: Burak Çağatay Gülmez
Tel: 0535 394 38 56
E-Posta: bcagatayg[at]gmail.com

Başkan Yardımcısı: Gani Duman
Tel:
0536 618 76 13
E-Posta:
dumangani[at]gmail.com

Kaya Tırmanış Eğitim Programı Kabaca Şöyledir:


Cevapla

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Vulnerability Scanner