Duyurular
Anasayfa » Genel » YTÜDAK Kaya Tırmanış Eğitimleri Başlıyor!

YTÜDAK Kaya Tırmanış Eğitimleri Başlıyor!

Yıldız Teknik Üniversitesi Dağcılık Kulübü olarak, bahar döneminin gelmesiyle beraber kaya tırmanışı eğitimlerine başlıyoruz.

Sen de kayalar üstünde yükselmek / tırmanış eğitimlerine katılmak  istiyorsan, aşağıda yer alan tanışma toplantısı ve dia gösterimlerine bekliyoruz!

  • 12 Mart 2013 Yıldız Kampüsü A-502 numaralı sınıf  / 19.00
  • 14 Mart 2013 Davutpaşa Kampüsü Cep Sineması  / 17.00

 

 

__ Kayıtlar 2 Nisan 2013 tarihine kadar devam edicektir / Dia gösterilerine katılarak veya ilerleyen haftalardaki derslere gelerek kulübe kayıt olabilirsiniz.

__ Dersler her Salı saat 19.00‘da A-502/ Yıldız Kampüsü’nde.

 

Sıkça Sorulan Sorular:

Soru: Kulüp Eğitimlerine katılmak için Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi mi olmam gerekir?

Cevap: Hayır, bunun bizim için hiçbir önemi yok herhangi bir üniversite öğrencisi olman veya öğrenci olmaman bizim için önemli değil, dağcılık öğrenmek istiyor ve ilgi duyuyorsan seni aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Soru: Dersler Ne zaman, Nerede olacak?

Cevap: Derslerimiz Teorik ve Pratik olarak verilmektedir. Teorik eğitimler okulun bize gösterdiği sınıflarda, salı günleri saat 19:00′da verilir. Pratik eğitimler ise kabaca belli olan takvime göre verilmektedir. Ancak çoğunluğa göre bu tarihler değiştirilebilir. (Genelde haftasonu, Bayram tatillerinde gerçekleştirilir.)

Soru: Derslere devam zorunluluğu var mıdır?

Cevap: Teorik derslere %70 devam zorunluluğu vardır. Pratik eğitimlere ise iki pratik faaliyete üst üste katılmazsanız, bundan sonraki pratik eğitimlere alınmazsınız, ancak isterseniz teorik eğitimlere devam edebilirsiniz.

Soru: Eğitim ücretli midir?

Cevap: Burası öğrenci kulübüdür, herhangi bir eğitmenlik ücreti talep etmiyoruz, eğitim veren arkadaşlar bu işi gönüllü olarak yapmaktadır. Ancak okulun öngördüğü düşük bir kayıt ücreti vardır. Ayrıca bireysel alımı zor olan teknik malzemelerin bakımı ve yenilenmesi için  dönemlik olarak yine düşük bir aidat alınmaktadır. Bunun dışında faaliyete giderken araç kiranlandığı durumda yol parasını paylaşmaktayız.

 

Başkan: Coşkun Çiçek
Tel: 0538 230 41 42
E-Postacoskun.cck[at]gmail.com

 

Üye: Onur Kiraz
Tel: 0539 987 50 30
E-Posta: kirazonur2307[at]gmail.com

Kaya Tırmanış Eğitim Programı Kabaca Şöyledir:
2013

Cevapla

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Vulnerability Scanner