Duyurular
Anasayfa » Genel » YTÜDAK Kayıt Dönemi Başlıyor!

YTÜDAK Kayıt Dönemi Başlıyor!

Yıldız Teknik Üniversitesi Dağcılık Kulübü olarak, güz döneminin gelmesiyle birlikte “Başlangıç Grubu” eğitimlerinin başladığını duyurmaktan mutluyuz!

1970’li yıllardan günümüze dağcılık disiplini ve gönüllülük esasıyla ilerleyen kulübümüzde sistemli eğitimlerimiz ile dağcılıkla tanışmak istersen seni de aramıza bekliyoruz.

 

Kayıt için:

 

Salı günleri “19.00″ Yıldız Kampüsü / Makine Fakültesi A-502

ya da

Çarşamba günleri “16.00″ Davutpaşa Kampüsü/Elektrik Elektronik Fakültesi / A-151 ‘daki teorik derslerimize gelerek kayıt olabilirsiniz.

  • Son kayıt tarihi 6 Kasım 2013

 

Tanışma Toplantılarımız:

27 Eylül Cuma saat 19:00 Yıldız Kampüsü / A-202 nolu sınıf

( Facebook Davet Linki )

 

30 Eylül Pazartesi saat 17:00 Davutpaşa Kampüsü / Elektrik Elektronik Fakültesi A-010 nolu sınıf

( Facebook Davet Linki )

 

Takipte Kalın!

 

Sıkça Sorulan Sorular:

Soru: Kulüp Eğitimlerine katılmak için Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi mi olmam gerekir?

Cevap: Hayır, bunun bizim için hiçbir önemi yok herhangi bir üniversite öğrencisi olman veya öğrenci olmaman bizim için önemli değil, dağcılık öğrenmek istiyor ve ilgi duyuyorsan seni aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Soru: Dersler Ne zaman, Nerede olacak?

Cevap: Derslerimiz Teorik ve Pratik olarak verilmektedir. Teorik eğitimler okulun bize gösterdiği sınıflarda, salı günleri saat 19:00′da verilir. Pratik eğitimler ise kabaca belli olan takvime göre verilmektedir. Ancak çoğunluğa göre bu tarihler değiştirilebilir. (Genelde haftasonu, Bayram tatillerinde gerçekleştirilir.)

Soru: Derslere devam zorunluluğu var mıdır?

Cevap: Teorik derslere %70 devam zorunluluğu vardır. Pratik eğitimlere ise iki pratik faaliyete üst üste katılmazsanız, bundan sonraki pratik eğitimlere alınmazsınız, ancak isterseniz teorik eğitimlere devam edebilirsiniz.

Soru: Eğitim ücretli midir?

Cevap: Burası öğrenci kulübüdür, herhangi bir eğitmenlik ücreti talep etmiyoruz, eğitim veren arkadaşlar bu işi gönüllü olarak yapmaktadır. Ancak okulun öngördüğü düşük bir kayıt ücreti vardır. Ayrıca bireysel alımı zor olan teknik malzemelerin bakımı ve yenilenmesi için  dönemlik olarak yine düşük bir aidat alınmaktadır. Bunun dışında faaliyete giderken araç kiranlandığı durumda yol parasını paylaşmaktayız.

Bize Ulaşmak İçin:

Başkan: Berkcan Akbulut
Tel: 0533 656 92 92
E-Posta: berkcanakbulut[at]gmail.com

.

Başkan Yardımcısı: Göknil Ünal
Tel:
 0534 599 12 30
E-Posta: 
goknilunal[at]gmail.com
.
.
2013-2014
2013 Afiş

Cevapla

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Vulnerability Scanner