Duyurular
Anasayfa » Genel » YTÜDAK Kaya Tırmanış Eğitimleri Başlıyor!

YTÜDAK Kaya Tırmanış Eğitimleri Başlıyor!

 

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Dağcılık Kulübü(  YTÜDAK ) bahar döneminin gelmesiyle birlikte kaya tırmanış eğitimlerine başlıyor!

Tırmanış tutkusunu ve adrenalinini bizlerle paylaşmak/yaşamak isteyen herkesi Kaya Tırmanışı Dia Gösterimine bekliyoruz.

Dia gösterimine katılarak ya da 16 Şubat 2015 tarihinden itibaren Yıldız Kampüsü ( A blok önü) &  Davutpaşa Kampüsü ( Yemekhane önü) ‘nde açılacak olan stantlarımıza gelerek bilgi alabilir / üye olabilirsiniz.

 

Dia Gösterimi:

  • 17 Mart 2015 /Salı , Yıldız Kampüsü saat 19:00
  • 18 Mart 2015/Çarşamba , Davutpaşa Kampüsü saat 16:00 
           
10984274_792861407435916_1523885896751025086_n

 

Takipte Kalın!

 

 

İletişim:

Yusuf Berk Bilgiç: 0539 608 64 52

Gürkan Duman: 0537 795 88 40

Sıkça Sorulan Sorular:

Soru: Kulüp Eğitimlerine katılmak için Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi mi olmam gerekir?

Cevap: Hayır, bunun bizim için hiçbir önemi yok herhangi bir üniversite öğrencisi olman veya öğrenci olmaman bizim için önemli değil, dağcılık öğrenmek istiyor ve ilgi duyuyorsan seni aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Soru: Dersler Ne zaman, Nerede olacak?

Cevap: Derslerimiz Teorik ve Pratik olarak verilmektedir. Teorik eğitimler okulun bize gösterdiği sınıflarda, salı günleri saat 19:00′da verilir. Pratik eğitimler ise kabaca belli olan takvime göre verilmektedir. Ancak çoğunluğa göre bu tarihler değiştirilebilir. (Genelde haftasonu, Bayram tatillerinde gerçekleştirilir.)

Soru: Derslere devam zorunluluğu var mıdır?

Cevap: Teorik derslere %70 devam zorunluluğu vardır. Pratik eğitimlere ise iki pratik faaliyete üst üste katılmazsanız, bundan sonraki pratik eğitimlere alınmazsınız, ancak isterseniz teorik eğitimlere devam edebilirsiniz.

Soru: Eğitim ücretli midir?

Cevap: Burası öğrenci kulübüdür, herhangi bir eğitmenlik ücreti talep etmiyoruz, eğitim veren arkadaşlar bu işi gönüllü olarak yapmaktadır. Ancak okulun öngördüğü düşük bir kayıt ücreti vardır. Ayrıca bireysel alımı zor olan teknik malzemelerin bakımı ve yenilenmesi için  dönemlik olarak yine düşük bir aidat alınmaktadır. Bunun dışında faaliyete giderken araç kiranlandığı durumda yol parasını paylaşmaktayız.

Cevapla

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Vulnerability Scanner