Duyurular
Anasayfa » Genel » Yeni Kayıt Dönemi Başlıyor
Yeni Kayıt Dönemi Başlıyor...

Yeni Kayıt Dönemi Başlıyor

YTÜ Dağcılık Kulübü yeni dönem eğitimlerine başlıyor.

Ekim ayı geldi ve her sene olduğu gibi bu sene de başlangıç grubu eğitimlerimiz başlıyor. Uzun yılların tecrübesiyle uyguladığımız  ve sadece gönüllülük esasına dayanan sistemli eğitimlerimizle tanışmak istersen, seni de aramızda görmek isteriz.

Güncelleme: Kayıtlar devam ediyor, 20 Kasım 2012’ye kadar, her salı saat: 19:00’da YTÜ Yıldız kampüsü ABlok A501 Nolu sınıfa gelerek teorik derslere katılabilir ve kayıt olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Soru: Kulüp eğitimlerine katılmak için Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi mi olmam gerekir?

Cevap: Hayır, bunun bizim için hiçbir önemi yok, herhangi bir üniversite öğrencisi olman veya öğrenci olmaman bizim için önemli değil. Dağcılık hakkında bilgi sahibi olmak istiyor ve ilgi duyuyorsan, seni aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Soru: Dersler ne zaman, nerede olacak?

Cevap: Derslerimiz Teorik ve Pratik olarak verilmektedir. Teorik eğitimler okulun bize gösterdiği sınıflarda, salı günleri saat 19:00′da verilir. Pratik eğitimler ise kabaca belli olan takvime göre verilmektedir. Ancak çoğunluğa göre bu tarihler değiştirilebilir. (Genelde haftasonu ve bayram tatillerinde gerçekleştirilir.)

Soru: Derslere devam zorunluluğu var mıdır?

Cevap: Teorik derslere %70 devam zorunluluğu vardır. Pratik eğitimlerde ise kampçılık eğitimi almayan üyeler, kış eğitim faaliyetlerine; kış ve kaya eğitimlerini almamış üyeler ise, Trans Aladağlar ve Kaçkar Buzul eğitimlerine katılamazlar.

Soru: Eğitim ücretli midir?

Cevap: Burası bir öğrenci kulübüdür. Eğitim veren arkadaşlar bu işi gönüllü olarak yapmakta olduklarından, herhangi bir eğitmenlik ücreti talep etmiyoruz. Ancak okulun öngördüğü düşük bir kayıt ücreti vardır. Ayrıca bireysel alımı zor olan teknik malzemelerin bakımı ve yenilenmesi için, iki ayda bir olmak üzere, yine düşük bir aidat alınmaktadır. Bunun dışında, faaliyete giderken araç kiranlandığı durumda yol parasını paylaşmaktayız.

Bize Ulaşmak İçin:

http://twitter.com/Ytudak
https://www.facebook.com/YTUDAK

Başkan: Coşkun ÇİÇEK

Tel: 0538 230 41 42
E-Posta: coskun.cck[at]gmail.com

Başkan Yardımcısı: Celal AŞKAROĞULLARI

Tel: 0538 425 04 47
E-Posta: 
celalaskarogullari[at]gmail.com

Davutpaşa Kampüsü: Onur KİRAZ

Tel: 0539 987 50 30
E-Posta:kirazonur2307@gmail.com

 

2012 – 2013 Dönemi Eğitim Programı

Cevapla

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Vulnerability Scanner