Duyurular
Anasayfa » Genel » YTÜDAK Kayıt Dönemi Başladı!

YTÜDAK Kayıt Dönemi Başladı!

Yıldız Teknik Üniversitesi Dağcılık Kulübü bünyesi olarak Güz Dönemi’nin açılmasıyla beraber ‘Başlangıç Grubu’ eğitimlerinin başladığını duyurmaktan gene mutluyuz!

1970’li yıllardan beri artan tecrübe ve birikimlere dayanarak; dağcılık disiplinini,gönüllülük esasıyla işleyen kulübümüzdeki sistematik eğitimlerle öğrenmek istiyorsan,seni de aramıza bekliyoruz.

 

Teorik Dersler:

  • Salı Günleri(19.00), Yıldız Kampüsü-Mimarlık Fak. / D-203
  • Çarşamba Günleri(16.00), Davutpaşa Kampüsü-Elektrik Elektronik Fak / AB-08

Teorik Derslere gelerek bilgi alabilir,kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Tanışma Toplantıları:

  • 26 Eylül 2014 Cuma / Yıldız Kampüsü,    19,00
  • 29 Eylül 2014 Pazartesi / Davutpaşa Kampüsü,   17,00

 

Takipte Kalın!

 

Sıkça Sorulan Sorular:

Soru: Kulüp Eğitimlerine katılmak için Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi mi olmam gerekir?

Cevap: Hayır, bunun bizim için hiçbir önemi yok herhangi bir üniversite öğrencisi olman veya öğrenci olmaman bizim için önemli değil, dağcılık öğrenmek istiyor ve ilgi duyuyorsan seni aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Soru: Dersler Ne zaman, Nerede olacak?

Cevap: Derslerimiz Teorik ve Pratik olarak verilmektedir. Teorik eğitimler okulun bize gösterdiği sınıflarda, salı günleri saat 19:00′da verilir. Pratik eğitimler ise kabaca belli olan takvime göre verilmektedir. Ancak çoğunluğa göre bu tarihler değiştirilebilir. (Genelde haftasonu, Bayram tatillerinde gerçekleştirilir.)

Soru: Derslere devam zorunluluğu var mıdır?

Cevap: Teorik derslere %70 devam zorunluluğu vardır. Pratik eğitimlere ise iki pratik faaliyete üst üste katılmazsanız, bundan sonraki pratik eğitimlere alınmazsınız, ancak isterseniz teorik eğitimlere devam edebilirsiniz.

Soru: Eğitim ücretli midir?

Cevap: Burası öğrenci kulübüdür, herhangi bir eğitmenlik ücreti talep etmiyoruz, eğitim veren arkadaşlar bu işi gönüllü olarak yapmaktadır. Ancak okulun öngördüğü düşük bir kayıt ücreti vardır. Ayrıca bireysel alımı zor olan teknik malzemelerin bakımı ve yenilenmesi için  dönemlik olarak yine düşük bir aidat alınmaktadır. Bunun dışında faaliyete giderken araç kiranlandığı durumda yol parasını paylaşmaktayız.

 

Bize Ulaşmak İçin:

Başkan: Yusuf Berk Bilgiç
Tel: 0539 608 64 52
E-Posta: yusufberkbilgic[at]hotmail.com

.

Başkan Yardımcısı: Gürkan Duman
Tel:
 0537 795 88 40
E-Posta: 
gurkanduman33[at]gmail.com
program
YTÜDAK 2014-2015

 

Cevapla

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Vulnerability Scanner